Regulamin

§ 1. Kontakt z nami

 

1. Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem http://www.tiktak.com.pl, jest firma: SCANDEX Małgorzata Kiszko, ul. Dąbrowskiego 58/66, 93-208 Łódź, NIP 725-164-68-78.

2. Punkt odbioru osobistego jest zlokalizowany w sklepie:

 

Scandex (w C.H. Port Łódź)
ul. Pabianicka 245; 93-457 Łódź
Godziny otwarcia:

pn-sob 10-21

ndz. 10-20

 

tel: 515-176-303

e-mail: biuro@tiktak.com.pl

 

§ 2. Zamówienia

 

1. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie http://www.tiktak.com.pl (po uprzednim zalogowaniu się na stronie przy użyciu loginu i hasła oraz wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza do zamówień)

2. Klientem składającym zamówienie i dokonującym zakupu w sklepie internetowym http://www.tiktak.com.pl może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

3. Minimalne zamówienie to 50 zł brutto.

4. Dokonując zamówienia na stronie http://www.tiktak.com.pl klient akceptuje i zgadza się z regulaminem sklepu internetowego.

5. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie dotyczą tylko sprzedaży internetowej i są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT. Ceny znajdujące się na stronie http://www.tiktak.com.pl nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (art. 71).

6. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu drogą elektroniczną.

7. Potwierdzenie zamówienia nastąpi drogą elektroniczną na adres e-mail podanym przez Państwa w trakcie rejestracji, najpóźniej w drugim dniu roboczym następującym po zamówieniu. Jeżeli w przeciągu 72 godzin zamówienie nie zostanie potwierdzone należy je uznać za anulowane.

8. Zastrzegamy sobie możliwość anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach, po uprzednim poinformowaniu Państwa i podaniu przyczyny.

9. W przypadku nietypowych zamówień na artykuły dziecięce lub przed przyjęciem zamówienia na meble (Pinio, Timoore, Klupś), możemy zażądać od Państwa zaliczki w wysokości 60% wartości zamówienia.

10. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są nowe.

 

§ 3. Czas realizacji zamówienia

 

1. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności zamówionego towaru. Staramy się aby większość towarów była dostępna w każdej chwili, jednak ze względu na ogrom ilości towaru oraz ich różnych wzorów i kolorów nie zawsze jest to możliwe. Z tego powodu bardzo prosimy o to, aby w chwili składania zamówienia skontaktować się z nami i sprawdzić aktualną dostępność.

2. Produkty znajdujące się na naszej stronie, mogą być chwilowo niedostępne.

3. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Na czas realizacji składa się przygotowanie przesyłki w sklepie i czas dostarczenia przesyłki. W przypadku zamówienia towaru, który nie jest dostępny w chwili złożenia zamówienia termin realizacji może wydłużyć się do 21 dni roboczych. W szczególnych przypadkach, po uprzednim powiadomieniu kupującego i uzgodnieniu nowych warunków, termin realizacji zamówienia może ulec zmianie, bądź zamówienie zostanie anulowane.

4. Realizujemy zamówienie tylko na terenie Polski.

 

 

§ 4. Sposoby i koszty dostawy

 

1. Zamówienia powyżej 400 zł brutto przesyłane są na nasz koszt (nie dotyczy mebli).

2. Koszt przesyłki za zakupy o łącznej wartości do 400 zł brutto pokrywa Kupujący.

3. Zamówiony towar (z wyjątkiem mebli) przesyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD). Koszt wysyłki podany w tabeli poniżej.

 

Waga paczki Cena

płatność z góry 0 - 30 kg

przesyłka pobraniowa 0-30 kg

13 zł

16,50

 

W przypadku transportu mebli przez firmę transportową koszt wysyłki wynosi 123 zł brutto (kierowca nie wnosi mebli) lub na terenie Łodzi i okolic naszym transportem po indywidualnym wyliczaniu kosztów transportu.


4. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym mieszczący się w: Sklepie Scandex (C.H. Port Łódź), ul. Pabianicka 245, 93-457 Łódź, tel. 515-176-303. Płatność przy odbiorze osobistym.

 

 

§ 5. Sposoby płatności

 

1. Płatność za pobraniem- przesyłka kurierska.

2. Przedpłata:

a) przelew na konto bankowe z podaniem nr zamówienia (w tytule przelewu).

Numer naszego konta to: 39 1020 3378 0000 1702 0144 7093

b) Przelewy24

3. UWAGA! Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym lub koncie PayU.

 

 

 

 

§ 6. Reklamacje i gwarancje

 

1. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki w momencie jej dostarczenia i w razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o kontakt z nami i o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzeń mechanicznych wynikłych w transporcie będą uwzględniane tylko na podstawie wyżej wymienionego protokołu.

2. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta lub importera przez 12 miesięcy. Dla wybranych produktów okres ten jest dłuższy i wynosi 24 miesiące.

3. Podstawą do zgłoszenia towaru do naprawy gwarancyjnej jest karta gwarancyjna. Jeżeli nie była ona dołączona do towaru, należy okazać paragon lub fakturę zakupu.

4. Zgłoszenia reklamacyjne są rozpatrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Cywilnego.

5. Klient wysyła reklamowany towar na koszt sklepu, kurierem wskazanym przez naszą firmę. W przypadku stwierdzenia nieuzasadnionej reklamacji, nieobjętej gwarancją klient ponosi wszelkie koszty związane z przesyłkami (od klienta do sklepu, ze sklepu do gwaranta/producenta, od gwaranta/producenta do sklepu, od sklepu do klienta). Koszt jednej przesyłki, uzależniony od wielkości i wagi paczki, to około 20 PLN . W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszt ten może wynieść nawet około 80-100 PLN.

6. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

§ 7. Zwrot towaru

 

1. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki klient ma prawo  odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, po uprzednim poinformowaniu sprzedającego (Scandex), składając odpowiednie oświadczenie na piśmie (lub drogą elektroniczną w postaci wiadomości e-mail).

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje wyłącznie konsumentowi - osobie fizycznej dokonującej z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

2. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

3. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, w przeciągu 14 dni, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru na wskazane przez Państwa konto. 

W przypadku poniesienia przez Państwa kosztów wysyłki zwracanego towaru zostanie ona Państwu zwrócona do wysokości kosztów standardowej przesyłki stosowanej przez naszą firmę w przypadku wysyłki to jest 20 PLN.

4. Zwrotom nie podlegają produkty:

• wykonane na specjalne zamówienie klienta.
• rzeczy dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

 

§ 8. Ochrona danych osobowych

 

1. Sprzedający jest administratorem danych osobowych Klientów oraz osób wskazanych przez Klientów. Dane osobowe są przetwarzane przez Sprzedającego zgodnie z przepisami prawa oraz wyłącznie w celach związanych z działalnością Sprzedającego w ramach sklepu internetowego, w tym, w celu zawierania i realizacji umów sprzedaży (obsługi transakcji sprzedaży Produktów), archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących oferowanych usług i produktów.

2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym brak podania określonych danych osobowych może wiązać się z utrudnieniem bądź brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, jej skutecznym wykonaniem przez Sprzedającego czy zapewnieniem właściwej obsługi posprzedażnej.

3. Klient oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są danymi Klienta oraz że są prawdziwe, aktualne i kompletne.

4. Klient niebędący osobą fizyczną gwarantuje, że jest uprawniony do udostępnienia Sprzedawcy danych osobowych osoby go reprezentującej wobec Sprzedawcy, oraz że spełni obowiązki informacyjne względem tej osoby określone w ustawie o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r.

5. Dane osobowe przetwarzane przez Sprzedającego mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.

6. W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów DHL, Inpost (lub inny Kurier), Poczta Polska, Przelewy24. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby chronić dane osobowe klientów i użytkowników przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich i w tym zakresie stosuje organizacyjne 
i techniczne środki bezpieczeństwa na wysokim poziomie.

7. Sprzedający zapewnia osobom, których dane osobowe przetwarza, realizację uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych i ich poprawiania oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach określonych właściwymi przepisami. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, osoba uprawniona ma w szczególności prawo do wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, w szczególności gdy Sprzedający zamierza je przetwarzać w celach marketingowych.

8. Sprzedawca zobowiązany jest do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002r.- Dz.U.2002.101.926).

9. Klient składając zamówienia dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, ewentualnych reklamacji, ułatwienia kolejnych zamówień oraz w celach marketingowych. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

Waluty

Infolinia:

42 659-94-84 / 515 176 303

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl