PLAYMOBIL

Zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest do klasyków zabawek dziecięcych. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane do najdrobniejszych szczegółów – od statu pirackiego do słonecznego hotelu.

Wyjątkowa zasada zabawy pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz wspomaga rozwój dziecka: dzięki PLAYMOBIL® dzieci mogą nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie.

Figurki PLAYMOBIL® to prawdziwe małe talenty, które przeżywają wszelkie możliwe przygody – w scenerii historycznej jako rycerze czy piraci, w teraźniejszości jako budowniczy, weterynarze lub policjanci lub w świecie fantastyki jako agenci przyszłości./p>

Projektanci zabawek w PLAYMOBIL® zapewniają długą zabawę dzięki coraz to nowym pomysłom i fantastycznym akcesoriom.

Zestawy można łączyć ze sobą rozbudowując o kolejne elementy oraz tematy zabaw. Dziecko może zbudować swój własny mikro świat, w którym żyje lub taki, w którym żyć by chciało. 

Zabawa produktami Playmobil wspiera dziecięcy rozwój, pobudza wyobraźnię do działania. Uczy kreatywności i zachęca do poznawania otaczającego go świata.

PLAYMOBIL Jest 62 produktów.

Podkategorie

 • CITY Action

  City Action

  City Action to seria klocków nawiązująca do działań i przygód formacji miejskich takich jak policja, straż pożarna, straż przybrzeżna czy też robotnicy sprzątający miasto. City Action skierowane jest głównie do chłopców, którzy mogą wcielić się w role swoich ulubionych zawodów miejskich.

 • CITY Life

  City Life

  To seria zestawów odzwierciedlająca miejskie życie ludzi, skierowana głównie do dziewczynek, które lubią bawić się w szpital, życie domowe czy też pokaz mody.

  Klocki Playmobil z serii City Life przedstawiają codzienne życie w wielu jego dziedzinach. Pokazują wiele sytuacji, które mogą się wydarzyć, rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka.

 • Summer Fun

  Wesołe miasteczko

  Summer Fun to jeden z mikroświatów Playmobil, który prezentuje i odzwierciedla życie ludzi podczas lata.

  Tutaj pobawisz się w wesołe miasteczko, aquapark lub wakacje na kampingu. 

  Wszystkie zestawy z poszczególnych serii łączą się ze sobą uzupełniając się wzajemnie, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało jeszcze więcej ciekawej zabawy.

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów