Wózki dziecięce

Jak wybrać najlepszy wózek dziecięcy?

 

To często jeden z najdroższych zakupów, gdy pojawia się nowy członek rodziny. Producenci oferują dzisiaj różnorodne wózki dziecięce i wybranie tego odpowiedniego może być naprawdę poważnym problemem. Na co powinno się zwrócić szczególną uwagę?

 

Przede wszystkim dla najmłodszych dzieci najlepsze będą wózki wielofunkcyjne – w cenie jednego wózka otrzymuje się kilka różnych produktów, w tym wózek głęboki z gondolą, wózek spacerowy, również można wykorzystać go jako nosidełko i fotelik samochodowy.

 

Taki wózek dziecięcy powinien przede wszystkim zapewniać odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo. Nowoczesne koła pompowane i łożyskowane, lekki stelaż z aluminium, także wysokiej jakości amortyzacja do podstawa. Warto również zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązania aby wózek dziecięcy na przykład posiadał regulację oparcia oraz budki, kieszonki i torebki do przechowywania czy też na mechanizm składania i rozkładania wózka.

 

Pamiętaj o tym, że wózki dziecięce są różnorodne, dlatego warto zapoznać się z różnymi modelami przed podjęciem decyzji. Udanych zakupów!

 

 

Wózki dziecięce Jest 103 produktów.

Podkategorie

 • Wielofunkcyjne

  Wózki wielofunkcyjne – ekonomiczny zakup na lata

   

  Wybranie odpowiedniego wózka dziecięcego może być sporym problemem, ale można go zminimalizować – kupienie wózka wielofunkcyjnego to jeden wydatek często na kilka lat, ponieważ tego rodzaju modele mogą być wykorzystywane zarówno przez noworodka, jak i przez 3-letniego malucha.

   

  Nowoczesne wózki wielofunkcyjne można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na wózki 2 w 1, czyli głęboko-spacerowe, a także na wózki 3 w 1, czyli wózki głęboko-spacerowe z fotelikiem.

   

  W zestawie z wózkiem wielofunkcyjnym typu 3 w 1 znajduje się stelaż, głęboka gondola, siedzisko spacerowe, a także fotelik, który może być używany do transportu oraz jako fotelik samochodowy z adapterami. Dzięki temu rodzic ponosi tylko jeden koszt i nie musi kupować dodatkowego wyposażenia, które po zsumowaniu potrafi dać jeszcze wyższą sumę.

   

  Zatem jeżeli chcesz zaoszczędzić, pomyśl aby zakupić wózek wielofunkcyjny. Dzięki niemu otrzymasz do dyspozycji wszystko, czego potrzebujesz na najbliższe lata dla swojego malucha i unikniesz dodatkowych wydatków. To się opłaca!

 • Spacerowe

  Idealny wózek spacerowy dla twojego malucha

   

  Lekki, zwrotny, składany i do tego bezpieczny i komfortowy dla małego pasażera – właśnie taki powinien być perfekcyjny wózek spacerowy. Jeżeli również szukasz takiego modelu, masz przed sobą mnóstwo różnych propozycji od polskich i zagranicznych producentów. Na pewno wybierzesz coś, co będzie odpowiadało twoim oczekiwaniom!

   

  Za wózkiem spacerowym warto zacząć się rozglądać wtedy, gdy maluch jest już w swoim drugim półroczu życia. Wtedy zamiast gondoli powinien zacząć oglądać świat z innej perspektywy, by lepiej poznać swoje nowe otoczenie. To od tego momentu wózek spacerowy będzie najlepszym towarzyszem różnych wypraw, zarówno do pobliskiego parku, jak i również na drugi koniec Polski.

   

  Przy doborze spacerówki warto wziąć pod uwagę aby wózek spacerowy miał odpowiednią konstrukcję - można wybrać model z dwoma czterema kółkami lub z trzema kółkami, najlepiej, aby były pompowane, ponieważ wtedy najlepiej sprawdzą się w terenie. Wózek spacerowy powinien być także komfortowy i plusem będą dodatkowe akcesoria, na przykład pokrowiec chroniący przed deszczem, parasolka przeciwsłoneczna czy moskitiera.

 • Akcesoria do wózków

  Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do wózków takie jak:

  * bazy isofix

  * podstawki dla starszaków

  * uchwyty

  * śpiworki

  * parasolki

  * moskitiery

  * folie przeciwdeszczowe

  * inne

 • Wózki Dla Bliźniąt
 • Emmaljunga

  Emmaljunga

  Firma Emmaljunga powstała w 1925 roku w niewielkiej miejscowości w południowej Szwecji. Już od samego początku priorytetem tej firmy jest jakość i bezpieczeństwo produkowanych tam wyrobów. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych sprawiło, że obecnie Emmaljunga jest światowym liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz jakościowych.

  Wózek Emmaljunga to nie tylko zwykły produkt spełniający swoje funkcje, lecz cała idea która sprawia, że dziecko już od swych pierwszych dni otoczone jest największą troską i komfortem.

  To wszystko spowodowało, że z tej początkowo małej, rodzinnej firmy powstał producent, którego inni biorą obecnie za wzór do naśladowania. Do produkcji wózków używane są tylko najlepsze materiały i tkaniny dostarczane z najbardziej renomowanych europejskich fabryk.

  Wszystkie materiały wprowadzane do produkcji badane są laboratoryjnie, aby wykluczyć nawet najmniejszą obecność szkodliwych substancji.

  Każdy etap wytwarzania poddawany jest nieustannej kontroli jakości, a wyrób finalny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN 1888. Niezależnie od własnych standardów jakościowych, cały proces produkcyjny jest regularnie poddawany ocenie przez niezależne organizacje badawcze.

  Rodziny z całego świata doceniają niepowtarzalną jakość i bezpieczeństwo wózków z logiem Emmaljunga, dlatego sprzedaż tych produktów wzrasta z każdym rokiem. Wózki firmy Emmaljunga odnaleźć można nawet w tak odległych krajach jak Australia i Nowa Zelandia. Emmaljunga ma od dawna ugruntowaną pozycję jako najstarszy i najbardziej renomowany producent wózków w Europie gdy ponad 95 % całej światowej produkcji wózków dziecięcych realizowana jest obecnie w Azji. Jest to firma, która nie poddaje się światowym trendom w dążeniu do maksymalizacji zysków kosztem jakości i bezpieczeństwa. Zdobyte uznanie zaowocowało olbrzymim powodzeniem w sprzedaży wózków na tak wymagających rynkach jak Wielka Brytania, Niemcy i cała Skandynawia.

  Wózki Emmaljunga obecne są na polskim rynku od początku lat 90-tych i również u nas cenione są za swoją wyjątkową jakość i bezpieczeństwo.

  Z każdym rokiem docieramy do coraz liczniejszego grona klientów którzy zdecydowali się nabyć produkt będący efektem wieloletnich doświadczeń i tradycji.

  Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem wózków Emmaljunga na rejon łódzki.

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów