Emmaljunga

Emmaljunga

Firma Emmaljunga powstała w 1925 roku w niewielkiej miejscowości w południowej Szwecji. Już od samego początku priorytetem tej firmy jest jakość i bezpieczeństwo produkowanych tam wyrobów. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych sprawiło, że obecnie Emmaljunga jest światowym liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz jakościowych.

Wózek Emmaljunga to nie tylko zwykły produkt spełniający swoje funkcje, lecz cała idea która sprawia, że dziecko już od swych pierwszych dni otoczone jest największą troską i komfortem.

To wszystko spowodowało, że z tej początkowo małej, rodzinnej firmy powstał producent, którego inni biorą obecnie za wzór do naśladowania. Do produkcji wózków używane są tylko najlepsze materiały i tkaniny dostarczane z najbardziej renomowanych europejskich fabryk.

Wszystkie materiały wprowadzane do produkcji badane są laboratoryjnie, aby wykluczyć nawet najmniejszą obecność szkodliwych substancji.

Każdy etap wytwarzania poddawany jest nieustannej kontroli jakości, a wyrób finalny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN 1888. Niezależnie od własnych standardów jakościowych, cały proces produkcyjny jest regularnie poddawany ocenie przez niezależne organizacje badawcze.

Rodziny z całego świata doceniają niepowtarzalną jakość i bezpieczeństwo wózków z logiem Emmaljunga, dlatego sprzedaż tych produktów wzrasta z każdym rokiem. Wózki firmy Emmaljunga odnaleźć można nawet w tak odległych krajach jak Australia i Nowa Zelandia. Emmaljunga ma od dawna ugruntowaną pozycję jako najstarszy i najbardziej renomowany producent wózków w Europie gdy ponad 95 % całej światowej produkcji wózków dziecięcych realizowana jest obecnie w Azji. Jest to firma, która nie poddaje się światowym trendom w dążeniu do maksymalizacji zysków kosztem jakości i bezpieczeństwa. Zdobyte uznanie zaowocowało olbrzymim powodzeniem w sprzedaży wózków na tak wymagających rynkach jak Wielka Brytania, Niemcy i cała Skandynawia.

Wózki Emmaljunga obecne są na polskim rynku od początku lat 90-tych i również u nas cenione są za swoją wyjątkową jakość i bezpieczeństwo.

Z każdym rokiem docieramy do coraz liczniejszego grona klientów którzy zdecydowali się nabyć produkt będący efektem wieloletnich doświadczeń i tradycji.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem wózków Emmaljunga na rejon łódzki.

Emmaljunga Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • NXT90

  NXT90 wózek Emmaljunga  najnowszej generacji dla najbardziej wymagających Klientów.
  Kompletny zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat i składa się z aluminiowego stelaża, gondolki z budką oraz siedziska z budką i przykryciem na nóżki. 
  Pompowane tylne i przednie koła zapewniają wysoki komfort jazdy a skrętne przednie doskonałą jego zwrotność i duże  możliwości manewrowania.
  Rączka posiada 2 regulacje jej wysokości i długości zarówno przy pomocy łamania jak i teleskopu.

 • Mondial Duo Combi

  Wózek dziecięcy Mondial Duo Combi to rozwiązanie przeznaczone dla rodziców szukających nowoczesnych produktów dla swojego dziecka.

  Szyk, klasyczna elegancja to światowa klasa także dzięki technice zapewniającej wygodę dla dziecka oraz rodzica.

  Przestronna gondola o długości 79 centymetrów, materacyk, ocieplacze na nóżki, osłona przeciwsłoneczna oraz moskitiera to wygoda i bezpieczeństwo małego pasażera w wózku dziecięcym Mondial Duo Combi.

  Wózki dziecięce z tej serii to modele najczęściej wybierane przez naszych klientów.

  Komfort i wygoda nie tylko dla dziecka ale także dla rodzica. Stabilne, solidne podwozie, koła wyposażone w łożyska kulowe to wygoda prowadzenia dla rodzica i komfort podróżowania dla dziecka. Dzięki bogatemu asortymentowi akcesoriów takich jak foteliki samochodowe, adaptery, wózek dziecięcy Emmaljunga można wykorzystywać w ramach systemu podróżnego.

 • Mondial Duo Combi De Lux
  Wózek dla dziecka Mondial de lux to ekskluzywny i zaawansowany technicznie, zapewniający bezpieczeństwo i wysoki komfort podróżowania model.
  Wyróżnia go bardzo wysoka jakość wykonania z najwyższej klasy materiałów. Cechą charakterystyczną jest styl nawiązujący do powracającej mody retro. Duże cienkie koła o wąskich szprychach i białych paskach po bokach, kosz wykonany także w stylu retro z cienkich chromowanych drutów nadają temu wózkowi charakteru, szyku i elegancji. Wózek dla dziecka Mondial de Luxe pomimo nawiązania do mody retro wykorzystuje najnowsze technologie i rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo dziecka znane z wózków Emmaljungi. Regulowana rączka wykonana z ekskluzywnej eko-skóry, super lekkie podwozie wykonane z rurek stalowych na które nałożona została potrójna warstwa niklu uszczelniona warstwą chromu. System E.A.S.T. umożliwiający dostosowanie charakterystyki zawieszenia do wagi dziecka oraz nawierzchni po której porusza się wózek. Bezpieczeństwo to system Safe Frame chroniący głowę gdy opada oparcie dzięki dodatkowej ramie. Ochrona główki to także system High Pro działający jak amortyzator. 
 • Edge Duo Combi

  Wózek dziecięcy Emmaljunga Edge Duo Combi to najnowocześniejsza szwedzka technologia stosowana dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody dziecka.

  Systemy zapewniające bezpieczeństwo takie jak Safe Frame z dodatkową metalową ramą, która chroni dziecko automatycznie w przypadku niekontrolowanego opadnięcia oparcia. High Pro to system chroniący główkę dziecka przed przypadkowymi uderzeniami wózka w przeszkody np. wózek sklepowy. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z funkcją dopasowywania do pozycji dziecka w wózku. Wygoda i komfort podróżowania to po bezpieczeństwie najważniejszy element.

  Wózek dziecięcy Emmaljunga z serii Egde  to zapewnienie dużej przestrzeni w gondoli, komfortu w każdych warunkach jakie zapewnia wyposażenie dodatkowe. W zestawie znajduje się materacyk, dwa ocieplacze stóp, wszyta moskitiera i daszek przeciwsłoneczny. Dodatkowo system Thermobase w spodzie gondoli zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. 

 • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów