Wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne – ekonomiczny zakup na lata

 

Wybranie odpowiedniego wózka dziecięcego może być sporym problemem, ale można go zminimalizować – kupienie wózka wielofunkcyjnego to jeden wydatek często na kilka lat, ponieważ tego rodzaju modele mogą być wykorzystywane zarówno przez noworodka, jak i przez 3-letniego malucha.

 

Nowoczesne wózki wielofunkcyjne można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na wózki 2 w 1, czyli głęboko-spacerowe, a także na wózki 3 w 1, czyli wózki głęboko-spacerowe z fotelikiem.

 

W zestawie z wózkiem wielofunkcyjnym typu 3 w 1 znajduje się stelaż, głęboka gondola, siedzisko spacerowe, a także fotelik, który może być używany do transportu oraz jako fotelik samochodowy z adapterami. Dzięki temu rodzic ponosi tylko jeden koszt i nie musi kupować dodatkowego wyposażenia, które po zsumowaniu potrafi dać jeszcze wyższą sumę.

 

Zatem jeżeli chcesz zaoszczędzić, pomyśl aby zakupić wózek wielofunkcyjny. Dzięki niemu otrzymasz do dyspozycji wszystko, czego potrzebujesz na najbliższe lata dla swojego malucha i unikniesz dodatkowych wydatków. To się opłaca!

Wielofunkcyjne Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • 2w1 głęboko-spacerowe

  Zestaw 2w1 to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zakup wózka nie wiąże się z wydatkiem na krótki okres czasu. Kiedy niemowlę wyrośnie z wózka głębokiego, czyli tak zwanej gondoli, w stelaż wózka wpina się siedzisko spacerowe, które zwykle służy dzieciom do 36 miesiąca życia.


  W skład zestawu wchodzi:

  * gondola

  * siedzisko spacerowe

 • 3w1 głęboko-spacerowe...

  Zestaw 3w1 jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców posiadających samochód. Stelaż wózka jest bazą, do której montuje się nie tylko gondolę oraz siedzisko spacerowe, ale również fotelik samochodowy od 0 do 13 kg. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla małego niemowlęcia jak i rodziców.

  W skład zestawu wchodzi:

  * gondola

  * siedzisko spacerowe

  * fotelik samochodowy 0-13 kg

 • 4w1 głęboko-spacerowe...

  Zestaw 4w1 jest to wzbogacony zestaw 3w1 o bazę isofix. Jest to rozwiązanie dla rodziców posiadających samochód, wyposażony w możliwość mocowania bazy. Ta specjalnie skonstruowana podkładka, służy do wpinania fotelików samochodowych, znacznie zwiększając bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży samochodem od momentu narodzin, aż do czasu kiedy fotelik nie będzie już potrzebny.

  W skład zestawu wchodzi:

  * gondola

  * siedzisko spacerowe

  * fotelik samochodowy 0-13 kg

  * baza isofix

 • Wózki rok po roku
 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów