Spacerowe

Idealny wózek spacerowy dla twojego malucha

 

Lekki, zwrotny, składany i do tego bezpieczny i komfortowy dla małego pasażera – właśnie taki powinien być perfekcyjny wózek spacerowy. Jeżeli również szukasz takiego modelu, masz przed sobą mnóstwo różnych propozycji od polskich i zagranicznych producentów. Na pewno wybierzesz coś, co będzie odpowiadało twoim oczekiwaniom!

 

Za wózkiem spacerowym warto zacząć się rozglądać wtedy, gdy maluch jest już w swoim drugim półroczu życia. Wtedy zamiast gondoli powinien zacząć oglądać świat z innej perspektywy, by lepiej poznać swoje nowe otoczenie. To od tego momentu wózek spacerowy będzie najlepszym towarzyszem różnych wypraw, zarówno do pobliskiego parku, jak i również na drugi koniec Polski.

 

Przy doborze spacerówki warto wziąć pod uwagę aby wózek spacerowy miał odpowiednią konstrukcję - można wybrać model z dwoma czterema kółkami lub z trzema kółkami, najlepiej, aby były pompowane, ponieważ wtedy najlepiej sprawdzą się w terenie. Wózek spacerowy powinien być także komfortowy i plusem będą dodatkowe akcesoria, na przykład pokrowiec chroniący przed deszczem, parasolka przeciwsłoneczna czy moskitiera.

Spacerowe Jest 33 produktów.

Podkategorie

  • Spacerowe

    Wózek spacerowy przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Istnieją również typy spacerówek przeznaczone dla dzieci od narodzin, wówczas najczęściej wyposażone są w dodatkowe elementy. 

  • Typ Parasolka

    Wózki typu parasolka przeznaczone są dla starszych dzieci. Charakteryzują się łatwością składania, lekką wagą oraz niewielkimi rozmiarami po złożeniu. 

  • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów