Kolekcja ELLE SPECIAL Timoore


Kolekcja „Elle Special”  to zestaw mebli dziecięco – młodzieżowych z unikalnym połączeniem prostoty stylu z różnorodnością tkanin. Inspirowany naturalnym drewnem bukowym połączonym z uniwersalnością bieli. Dla jeszcze większej satysfakcji jej młodych użytkowników proponujemy możliwość wyposażenia kolekcji w specjalnie zaprojektowane tapicerowane fronty i dodatki. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron z całą pewnością nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Za pomocą naszych tkanin będziesz mógł zmieniać wygląd pokoju, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Obejrzyj nasze inspiracje i wybierz te „uszyte” na Twoje potrzeby!

 

Nowa dostępna ekologiczna tkanina MINDI z odznaczeniem OEKO - TEX jest nie tylko miękka i łatwoczyszcząca, ale przede wszystkim hipoalergiczna. Oznaczenie OEKO - TEX jest potwierdzeniem tego, że nasze meble są przyjazne alergikom. Kolekcja ELLE tomeble bezpieczne dla niemowląt również z tego względu, że wykorzystujemyhipoalergiczne farbyMeble dziecięce z a atestami to podstawa zdrowia Twojego dziecka.

Tapicerowane panele frontów wykonane z bawełnianych tkanin nadające się do łatwego samodzielnego montażu i demontażu.  

Uniwersalny wygląd kolekcji sprawia, że będzie pasowała zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Opcja bieli z naturalnym drewnem lub bieli z elementami popielatej szarości stworzy mozliowść personalizacji dziecięcego wnętrza zgodnie z Twoim gustem. Zajrzyj do innych kolekcji i wybierz u nas wszystko to, co pasuje do wymarzonego pokoju Twojego dziecka.

            

Kolekcja ELLE SPECIAL Timoore Jest 1 produktów.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji