Kolekcja FIRST Timoore

FIRST to kolekcja rodzinna, zaprojektowana z myślą o noworodkach ale również ich rodzicach. Oparta o najwyższej jakości materiały jest jedyną na rynku polskim kolekcją dziecięcą, w której wszystkie elementy drewniane zostały pokryte specjalnymi,naturalnymi olejami. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników mebli,  w naszej ofercie znalazła się hipoalergiczna tkania MINDI (dostepne również tapicerki z grupy tkanin: SUEDINE, MILANO, AMORE), która jest oznaczona symbolem OEKO – TEX. Znak jest potwierdzeniem tego, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy pod kątem 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki. Dodatkowym atutem jest to, że jest to miękka iłatwoczyszcząca tkanina. Nasze meble są  przyjazne alergikom, ponieważ w produkcji mebli wykorzystujemy również hipoalergiczne farby i jest to potwierdzone certyfikatami. Wybierając kolekcję FIRST mamy pewność, że zdecydowaliśmy się na meble bezpieczne dla niemowląt. Nasze naturalne meble są przyjazne alergikom i idealnie wpisują się w eko styl życia.

 

 
   

 

  • W kolekcji znajdują się dwa różnego rodzaju łóżeczka - „First” i „Goo”. Łóżeczko„Goo” jest mniejsze (materac 120x60 cm).To idealna propozycja dla rodziców, którzy przewidują w późniejszym czasie zakup osobnego łóżka dla rosnącego malucha. Łóżeczko „First” jest większe (materac 140x70 cm) i  ma możliwość przekształcenia w wygodny tapczanik dla starszego dziecka. Co ważne tapczan staje się zupełnie autonomicznym meblem.

Meble kolekcji First dzięki uniwersalnemu designowi i znakomitym materiałom sprawdzą się również w pokoju starszego dziecka, nastolatka jak i dorosłych.

Kolekcja FIRST Timoore Brak produktów w tej kategorii