Akcja Wyprawka dla dziecka

Skompletowanie wyprawki dla dziecka – o czym nie zapomnieć?

 

Wyprawka dla dziecka
Warto zacząć zbierać jak najszybciej, ponieważ kupienie wszystkiego na ostatni moment to nie tylko ryzyko wybrania nieodpowiednich artykułów, ale również można za nie sporo przepłacić. Odpowiednio zaplanowane zakupy to najlepszy wybór i przy tym dużo frajdy dla przyszłych rodziców!

 

Co powinna zawierać wyprawka dla dziecka? Przede wszystkim podstawowe produkty potrzebne w pierwszych miesiącach życia dziecka, w tym między innymi:

  • ubranka – podkoszulki, body, półśpiochy czy lekkie leginsy, kaftaniki, śpiochy czy pajace, lekkie czapeczki, skarpetki
  • kosmetyki i artykuły higieniczne – płyn do mycia, oliwka pielęgnacyjna, krem na odparzenia, zasypka, szczoteczka do włosów i nożyczki do paznokci, sól fizjologiczna, proszek do prania dla dzieci, termometr do wody, pieluszki, chusteczki pielęgnacyjne
  • do karmienia – śliniaki, butelki, smoczki zależnie od metody kamienia, zestaw do czyszczenia butelek
  • dodatkowe akcesoria – otulacz, lekki kocyk, wózek, pościel

 

Oczywiście, to tylko krótka lista dotycząca wyprawki dla dziecka, ponieważ może znaleźć się na niej więcej pozycji. Warto zapytać znajomych czy poszukać informacji na forach internetowych dla młodych rodziców.

 

                                                                                                                                            

Jak zaoszczędzić na wyprawce dla noworodka?

 

Dla wielu młodych rodziców pojawienie się nowego członka rodziny to ogromna zmiana w całym życiu, również w kwestii finansowej, a wydatki zaczynają się już w ciąży. Jeszcze przed pojawieniem się malucha trzeba będzie pomyśleć o skompletowaniu wyprawki dla niego – wcale jednak nie trzeba przeznaczać na nią sporej sumy.

 

Przede wszystkim wyprawka dla noworodka powinna zawierać najpotrzebniejsze produkty, w tym ubranka, artykuły kosmetyczne i higieniczne, także potrzebne będzie wyposażenie do pokoju dziecięcego – łóżeczko, materac, pościel, poszwy, kocyk. Przydadzą się też akcesoria do kamienia. Nie warto jednak kupować za dużo, ponieważ często wiele z zakupów nie przydaje się w ogóle.

 

Wszystko to można kupić najłatwiej w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym, gdzie wybór jest spory, a ceny bardzo atrakcyjne – często przy większych zakupach za określoną kwotę, na przykład 400 złotych, można otrzymać darmową wysyłkę. Asortyment w sklepie online jest znacznie lepszy niż w tych stacjonarnych i wszystko można kupić dzięki temu pod jednym adresem, oszczędzając swój czas i pieniądze.

 

Akcja wyprawka dla dziecka 300+ i 500+

Atrakcyjna promocja dla przyszłych rodziców MEGA RABATY !!! z nami zaoszczędzisz więcej.

1. Wydrukuj, wypełnij i przyjdź do sklepu TIK TAK w Łodzi z kartą wyprawkową a otrzymasz rabat na zakupy bez kwoty minimalnej !.

    
strona 1
   
strona 2

2. Skompletuj wyprawkę lub inne artykuły kupując w naszym sklepie on-line na łączną kwotę co najmniej 500 zł a otrzymasz:

 • 7% rabatu
 • Dodatkowo za zakupy od 1500 zł wzwyż otrzymasz kod rabatowy na zakup dowolnego wózka dziecięcego.

utwórz listę życzeń i napisz podając w wiadomości hasło "WYPRAWKA", otrzymasz na e-mail specjalny kod rabatowy.

* Promocja 7% obejmuje cały asortyment z wyłączeniem fotelików samochodowych i wózków dziecięcych

* Kody rabatowe na zakup wózka dziecięcego ustalane są indywidualnie

* Promocje i inne zniżki nie łączą się ze sobą.

2. Zrób zakupy w sklepie TIK TAK stacjonarnym lub www.tiktak.com.pl za minimum 3000 zł a otrzymasz:

 • bon o wartości 300 zł na dalsze zakupy w Centrum Dziecięcym TIK TAK lub w Salonach biżuterii Jubistyl, www.jubistyl.pl

 • 4000,00 zł a otrzymasz bon o wartości 500 zł.

* Promocje i inne zniżki nie łączą się ze sobą.

* Promocja obejmuje cały asortyment