Sklep Centrum Dziecięce TIK TAK powstał w 2006 roku z myślą o naszych najmłodszych członkach rodzin.

W trakcie swojej działalności, sklep poszerzał asortyment oraz ilość zadowolonych klientów.

Obecnie Sklep Dziecięcy TIK TAK posiada dwa punkty handlowe oraz sklep internetowy www.tiktak.com.pl

1.  Sklep Dziecięcy TIK TAK znajduje się w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 176 w C.H. Carrefour. To 500 m2 powierzchni handlowej, na której znajdują się produkty dla kobiet w ciąży i/lub karmiących mam, noworodków, niemowląt oraz małych dzieci. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wózków wielofunkcyjnych, spacerowych i bliźniaczych.

Jesteśmy sklepem partnerskim takich firm jak Emmaljunga oraz Anex, który na targach Kid's Time w Kielcach zdobył nagrodę wózka roku 2016.

Ponad to, dostępny jest szeroki wybór fotelików samochodowych takich firm jak Avionaut, Joie, Chicco, Jane, Maxi Cosi, Graco, Baby Design i wiele, wiele innych.

  

Przychodząc do nas kupisz kompletną wyprawkę od A do Z czyli wszystko, czego potrzebujesz dla siebie i Twojego dziecka.

Karta wyprawkowa

Akcesoria, łóżeczka, pościele, przewijaki, zabawki, leżaczki, maty edukacyjne oraz cała gama dodatków i akcesoriów podnoszących komfort i bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę rodzica.

           

Urządzasz pokój dziecka? Zrób to z nami!

Dzięki ekspozycji mebli oraz fachowej obsługi sprzedawców, otrzymasz pomoc, jakiej oczekujesz. Współpracujemy z Pinio, Timoore oraz Klupś

2. Nasz drugi sklep znajduje się w C.H. M1 przy ul. Brzezińskej w Łodzi. Tam znajdziesz zabawki jakie trudno znaleźć w sklepach sieciowych, to delikatesy zabawkowe. Wyszukane i wyselekcjonowane,  ciekawe i inspirujące, kreatywne produkty dla wszystkich dzieci.

W obydwu sklepach staramy się konstruować tak ofertę, aby każdy znalazł odpowiednie produkty dla siebie w kategoriach ceny jak również jakości.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych obecnych i nowych klientów powstał internetowy sklep dla dzieci TIK TAK.

Oferta sklepu dla dzieci jest stale rozwijana i każdego dnia bogatsza o nowy asortyment, promocje i ciekawe oferty. Jeśli doceniasz wygodę zakupów, chcesz oszczędzić zarówno swój czas jak i pieniądze sklep dla dzieci www.tiktak.com.pl to najlepszy wybór. Czekają tu na Ciebie niespodzianki a jeśli jesteś łowcą okazji, zaglądaj często bo czas ich trwania jest ograniczony. Gdy jednak okaże się, że zakupy nie spełniły twoich oczekiwań, nasz sklep dla dzieci umożliwia bez problemu dokonanie wymiany lub zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszym priorytetem !!!

Jednak dbamy też o dzieci, które nie mają tyle szczęścia gdyż, nie mają rodziców, którzy byliby w stanie zapewnić im komfort i bezpieczeństwo, dlatego też Sklep Dziecięcy TIK TAK angażuje się w pomoc charytatywną o nazwie

"Na przyjaciół można liczyć, my jesteśmy jednym z nich"

Wspieramy domy dziecka.

Kupując u nas wspierasz dzieci, które potrzebują pomocy. 

 POLUB NAS NA FB i bądź na bieżąco.  Pomagaj z nami :)