Zwrot towaru

1. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki klient ma prawo  odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, po uprzednim poinformowaniu sprzedającego (Studio Projekt s.c.), składając odpowiednie oświadczenie na piśmie (lub drogą elektroniczną w postaci wiadomości e-mail).

POBIERZ DOKUMENT „OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY”

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje wyłącznie konsumentowi - osobie fizycznej dokonującej z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

2. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

3. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, w przeciągu 14 dni, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru na wskazane przez Państwa konto. 

W przypadku poniesienia przez Państwa kosztów wysyłki zwracanego towaru zostanie ona Państwu zwrócona do wysokości kosztów standardowej przesyłki stosowanej przez naszą firmę w przypadku wysyłki to jest 13 PLN.

4. Zwrotom nie podlegają produkty:

• wykonane na specjalne zamówienie klienta.
• rzeczy dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu